O nás

TRINITY ART je vaším spolehlivým partnerem v oblasti digitalizace a publikace kulturního dědictví. Od roku 2005 jsme se zavázali k zachování a propagaci uměleckého a kulturního bohatství prostřednictvím moderních technologií.

Náš profesionální tým se skládá ze špičkových grafiků a odborníků v oblasti DTP, kteří mají více než 20 let zkušeností v oboru. Jejich odborné znalosti a zkušenosti nám umožňují dodržovat vysoké kvalitativní standardy při zpracování každé zakázky.

Spolupracujeme také s renomovanými odborníky v oblasti restaurátorství a konzervátorství, což nám umožňuje poskytovat komplexní služby od návrhu až po realizaci. Naše spolupráce s externími odborníky je založena na vzájemné důvěře a vysokých profesionálních standardech.

Nabízíme širokou škálu služeb, včetně grafického designu, fotografických prací, sazby, zlomu, úprav a barevných korekcí fotografií, skenování, průběžného natiskování zlomu a fotografií, technické redakce, předtiskové přípravy a kontroly dat před výrobou. Naše služby jsou flexibilní a přizpůsobené potřebám moderního trhu, což nás činí jedinečným poskytovatelem těchto služeb na území ČR.

V TRINITY ART věříme v sílu moderních technologií pro uchování kulturního dědictví. Nejenže poskytujeme vysoce kvalitní řemeslné zpracování, ale také nabízíme software pro management digitalizovaných sbírek, což našim zákazníkům umožňuje snadno spravovat a sdílet svá digitální aktiva.

Jsme zde, abychom vám pomohli realizovat vaše projekty a dosáhnout vašich cílů v oblasti digitalizace a publikace. Kontaktujte nás pro více informací nebo pro zahájení vašeho projektu.

Škola s příjezdovou cestou

TRINITY ART je umístěno ve druhém pavilonu školy.

Příjezdová cesta k druhému pavilonu
Umístění ve druhém pavilonu
Vchod do TRINITY ART
Scan Master s protokolem o vhodnosti pro kartometrické skenování
Widetek pro digitalizaci mincí a jiných předmětů
Fotoateliér
Zobrazení inaugurace Františka Josefa I.

Instalace faksimile obrazu zobrazující inauguraci Františka Josefa I. před tiskovou konferencí na olomoucké radnici.

Digitalizační pracoviště
Faksimilia na zámku v Čechách pod Kosířem
Práce v dílně

Příprava obrazu.

Práce v dílně

Napínání plátna.

Výjezd z tiskárny
Výstava Uničovský zlatý poklad
Vstup do firmy
Malá ukázka

Při návštěvě naší firmy se můžete podívat na malou ukázku naší práce.


TRINITY ART s.r.o.
Řepčínská 239/101
779 00  Olomouc - Řepčín
tel.: +420 587 406 106
mob.: +420 777 107 394

info@trinity-art.cz

© STUDIO TRINITY 2020